Frýdštejn

Střídač ve výrobě Grupo Antolin Turnov

Změna ORP pro Frýdštejn od 1.1.2021

Datum: 2. 9. 2020

Od 1.1.2021 přechází Obec Frýdštejn z Obce s rozšířenou působností(dále ORP) Turnov do ORP Jablonec nad Nisou. Znamená to, že všechny úřady budou pro Obec Frýdštejn nově v Jablonci nad Nisou. Jediný stavební úřad zůstává dočasně, do novely zákona o stavebních úřadech, v Turnově.

Nové telefonní číslo na poštu Frýdštejn

Datum: 29. 7. 2020

Nové telefonní číslo na poštu Frýdštejn je 954246832

Od pátku 24.7.2020 se vrací povinnost nosit roušku do zdravotnických zařízení Libereckého kraje 1

Datum: 22. 7. 2020

Povinnost nosit roušku se tak rozšiřuje na všechna zdravotnická zařízení Libereckého kraje (kromě lůžkových zařízení také na veškerá ambulantní zařízení a lékárny). Nařízení je platné jak pro zdravotnický personál, tak i pacienty a všechny návštěvníky uvedených zařízení.
Roušky také bude nutné nosit ve vybraných zařízeních poskytovatelů lůžkových a terénních sociálních služeb v Libereckém kraji (v tomto případě se nařízení bude týkat jenom personálu).
Od pátku 24. července bude v našem kraji zřízeno také druhé odběrové místo a to v Nemocnici Jablonec nad Nisou, konkrétní hodiny budou ještě upřesněny.
Nejedná se o celoplošné opatření. Nezavádí se nošení roušek všude v celém kraji. Tento krok má zabránit dalšímu šíření koronaviru v místech, která jsou riziková. Všechna přijatá opatření mají chránit nejvíce zranitelné osoby a zdravotnická zařízení. Vše ostatní je na dobré vůli a odpovědnosti každého z nás.

Uzavření rozhledny Kopanina 1

Rozhledna Kopanina je od 25.5.2020 otevřena

Datum: 24. 5. 2020

Rozhledna Kopanina je od 25.5.2020 otevřena

Nález mobilního telefonu

Datum: 22. 4. 2020

Na hradě Frýdštejn byl nalezen mobilní telefon značky Samsung. Majitel se může přihlásit na OÚ Frýdštejn.

KŘIŽOVATKA RÁDELSKÝ MLÝN – důležité pro řidiče i cyklisty!

Datum: 26. 2. 2020

Přestavba křižovatky Rádelský mlýn začne již v pondělí 2. března 2020.

Logo mobilní aplikace

Volně ke stažení:

¨Virtuální prohlídka

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Překlad (translations)

Mapový portál